Jesteśmy grupą osób, która zmienia rzeczywistość.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

Budujemy aktywne społeczeństwo. 

Przystań do nas - wspieramy, inspirujemy, rozwijamy.

 

 


 

 


 

COP

      Działaj Lokalnie. Jest nam miło poinformować, że film "Graffiti-Sztuka czy Wandalizm" - otrzymał nagrodę w konkursie VI edycji Programu "Działaj Lokalnie" w kategorii film. Obraz jest uwieńczeniem ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Broken Ball 2008 oraz Festiwalu Kultury Młodzieżowej (część poświęcona graffiti). Został stworzony przez grupę inicjatywną, która od samego początku zajmuje się organizacją Broken Ball i Festiwalu Kultury Młodzieżowej w Iławie.
      Projekt "Graffiti-Sztuka czy Wandalizm", zrealizowano przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Działaj Lokalnie VI oraz Stowarzyszenia "Przystań" w Iławie.
Film .

 


 

Wyróżnienie w Konkursie Opowiedz...       28 maja 2007 r. Marek Polański - koordynator programu "Działaj Lokalnie" na terenie powiatu iławskiego, odebrał wyróżnienie za udział w konkursie "Opowiedz..." dla Lokalnych Organizacji Grantodawczych. Konkurs miał na celu promowanie działań podejmowanych przez Lokalne Organizacje Grantowe (LOG), w szczególności ich wpływu na rozwój społeczności lokalnych.

      Nagrodzona praca pt.: "Aktywność Wyzwolona", zawierała fotoreportaż działań podjętych przez Instytucje dofinansowane w ramach "DL V" w roku 2006. Nagrodą w konkursie było 2 000,00 zł, które zostały przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia "Przystań".

 Publikacja IV edycji Działaj Lokalnie

      Przedstawiamy Państwu "Publikację IV edycji Działaj Lokalnie". W publikacji zostały opisane wszystkie projekty realizowane przez stowarzyszenia i Instytucje, które otrzymały dofinansowanie w roku 2005 od Stowarzyszenia "Przystań". Dowiecie się jakie działania zostały przeprowadzone, kto był głównym realizatorem i kto dodatkowo zaangażował się w projekt.

      Obejrzycie wiele zdjęć z uroczystości, występów, a także ze szkoleń, warsztatów i wolnych zajęć. Zobaczycie rezultaty działań i osoby zaangażowane w przebieg projektu.

Życzymy miłej lektury