Jesteśmy grupą osób, która zmienia rzeczywistość.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

Budujemy aktywne społeczeństwo. 

Przystań do nas - wspieramy, inspirujemy, rozwijamy.


Zakończenie projektu
W dniu 20 marca 2010 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej". Uroczystość odbyła się w Iławskim Centrum Kultury.
Nauka gry w Baseball

W ramach zajęć sportowych odbywa się nauka gry w Baseball. Zajęcia prowadzi Aurelia Waruszewska. 26 czerwca 2009 r.
Pokaz Anty-terrorystyczny

W dniu 27 czerwiec 2009 r. odbył się pokaz Iławskiego Pododdziału Anty-Terorystycznego "IPAT". W pokazie brało trzech przedstawicieli IPAT, którzy zaopatrzeni byli w repliki profesjonalnej broni.
Wyjazd Integracyjny Kacze Bagno

Wyjazd wszystkich uczestników MKIS-u do Miejsca Inicjatyw Pozytywnych - Kacze Bagno k/Nowego Miasta Lubawskiego w dniu 29 maja 2009 r.
Spotkanie całej społeczności

Spotkanie całej społeczności MKIS-u odbyło się w dniu 15 czerwca 2009 r. Na spotkaniu oprócz uczestników projektu udział brali wszyscy pracownicy zaangażowani w realizację projektu Klubu.
Pierwsza nauka języka angielskiego

Pierwsze spotkanie uczestników na zajęciach z języka angielskiego w dniu 5 maja 2009 r. Zajęcia prowadziła p. Ludmiła Kondrat.
Spotkanie organizacyjne uczestników MKIS

Spotkanie organizacyjne uczestników programu Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej. Spotkanie odbyło się 29 kwietnia 2009 r. i miało na celu przedstawienie charakterystyki projektu oraz podziału na grupy.