Jesteśmy grupą osób, która zmienia rzeczywistość.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

Budujemy aktywne społeczeństwo. 

Przystań do nas - wspieramy, inspirujemy, rozwijamy.

DL

"DL VIII" - Grnty rozdane

Stowarzyszenie Przystań w Iławie przy ul. Chełmińskiej 1 we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza lokalny konkurs grantowy "Działaj Lokalnie VIII". Konkurs jest skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

W VIII edycji Programu "Działaj Lokalnie" wspierane były projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. W ramach konkursu na projekty przyznano 61 tysięcy złotych, które w tym roku otrzymało 12 grantobiorców.

DSC 0045 (1024x680)DSC 0048 (1024x680)

W poniedziałek 2 czerwca 2014 roku w Ośrodku Psychoedukacji odbyło się uroczyste podpisanie umów z beneficjentami programu „Działaj Lokalnie VIII”. Na uroczystości byli przedstawiciele Stowarzyszenia „Przystań” – wiceprezes Edyta Perges, koordynator Centrum Organizacji Pozarządowych Pan Wojciech Jankowski. Na początku Pani wiceprezes przywitała zebranych gości i pogratulowała organizacjom, które otrzymały dofinansowanie. Po przedstawieniu przez koordynatora prezentacji na temat „Działaj Lokalnie”, oraz omówieniu najważniejszych części regulaminu, a także terminów składania sprawozdań, grantobiorcy podpisali umowy. Na koniec uroczystego spotkania wszyscy zebrani stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Po zakończeniu wszystkich projektów czekamy na rezultaty i rozstrzygnięcie konkursu „Opowiedz….”

Laureaci programu Działaj Lokalnie VIII
Tytuł wniosku Nazwa wnioskodawcy Nazwa realizatora
Animator - gazeta organizacji pozarządowych Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Iławie Redaktorzy wielopokoleniowi
Bajkowa Iława Iławskie Stowarzyszenie Rowerowe BICYKL -
Boisko marzeń - kontynuacja Młodzieżowy Klub Sportowy Huragan w Klimach -
Grilujmy razem - Utworzenie Wiaty Grilowej Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzyki -
JESTEM KIBICEM PRZEZ DUŻE "K" Ludowy Uczniowski Klub Sportowy LUKS LUBAWIAK -
Jeżdżę konno - rozwijam pasję Patrol Interwencyjny do spraw Zwierząt Gospodarskich -
Park naszą szansą Szkoła Podstawowa im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich
Razem naprawimy to ... Suski Ośrodek Kultury Młodzi dla Młodych
Rowerami ku wolności Zespół Szkół w Grabowie-Wałdykach Działacze
Szlakiem naszych wspomnień Towarzystwo Miłośników Ziemi Zalewskiej -
ZGODA BUDUJE Stowarzyszenie "ZGODA" -
zGRAna społeczność Stowarzyszenie Ośrodek Rozwoju Inicjatyw Lokalnych -